Home Noutati _ACHIZITIE SERVICII DE ORGANIZARE SEMINARII/COLOCVII
_ACHIZITIE SERVICII DE ORGANIZARE SEMINARII/COLOCVII

ASOCIATIA FERMIERILOR DIN ROMANIA,

cu sediul in Bdl. Marasti nr. 61, camerele 6, 8, sector 1, cod postal 011464, Bucuresti, Romania, CIF 9235191,

in calitate de beneficiar al proiectului „Calificarea pentru agricultură – o şansă pentru viitor! - CASV”, conform contractului POSDRU/80/2.3/S/54992, proiect cofinantat din Fondul Social European prin Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013 – “Investeste in Oameni!”,

organizeaza Procedura competitiva, pentru atribuirea contractului avand ca obiect achizitionarea de servicii de organizare seminarii/colocvii,  vizite demonstrative in unitati performante si la targuri.

Criteriul aplicat pentru stabilirea ofertei castigatoare este „Oferta cea mai avantajoasa din punct de vedere economic”.

Toate informatiile privind achizitia se pot obtine in urma solicitarii adresate direct achizitorului la numarul de telefon tel. 0724272349, fax: 021.317.73.32; e-mail: Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza . Persoana de contact: Preda Irina.

Data limita pentru depunerea ofertelor este 28.05.2012, ora 10,00.