Home Activități
Activitati

Interviu in exclusivitate cu Valeriu Tabără - MINISTRUL AGRICULTURII ŞI DEZVOLTĂRII RURALE despre proiectul CASV

Vezi galerie foto si video.

Prezentarea Seminarului CASV, Sibiu, 10 Decembrie 2010

Prezentarea Seminarului CASV, Arad, 03 Decembrie 2010

Prezentarea Seminarului CASV, Agigea, 25 noiembrie 2010

Prezentarea Seminarului CASV, Feteşti, 18 noiembrie 2010

Vizita de documentare - AGRARIA 2011

Asociatia Fermierilor din Romania a initiat o activitate de documentare, in vederea implementarii cat mai eficiente a proiectului european "“Calificarea pentru agricultură – o şansă pentru viitor!  -CASV”, cu numar de finantare POSDRU/80/2.3/S/54992, la expozitia AGRARIA, care s-a desfasurat in perioada 4-8 mai 2011 in localitatea Cluj-Napoca.
Initiativa a fost sustinuta de expert evaluatorul de proiect pe zona de implementare Centru, d-l Mircea Opris.

Vezi galerie foto. video

Intalnirea producatorilor agricoli aradeni cu conducerea Asociatiei Fermierilor din Romania

TIRGUL DE AGRICULTURA – AGROMALIM - 2011